لیست اخبار و رویدادها

Previous Next

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

گروه تولیدی ۹، در سومین روز از  دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، با پشتکار و تلاش روز طلایی داشتند. استقبال بی نظیر از این برند موجب افزایش جذب سفارش های داخلی و خارجی شد.

بزرگترین رویداد صنایع پتروشیمی، هر سال با حضور شرکت کنندگانی از داخل و خارج کشور برگزار می شود. ایران پلاست، فرصتی برای فراهم سازی همکاری فعالان داخلی و خارجی در صنعت پتروشیمی است. صنعت پتروشیمی موقعیت ویژه ای در اقتصاد ایران به دلیل جایگاه خاص خود در صادرات، ارزآوری، گسترش ارتباطات و اشتغال زایی، دارد. امسال نیز در ۵ مهرماه، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به کار خود پایان می دهد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

رضا نوروز زاده، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در ارتباط با صادرات صنعت پتروشیمی اظهار داشت: یکی از منابع خوب صادراتی محصولات پتروشیمی است و در این مورد روند افزایشی را شاهد هستیم. نوروز زاده افزود: شرکت ملی صنایع پتروشیمی تنها تامین کننده خوراک را به عهده دارد که تا کنون به وظیفه خود عمل کرده و بازار ور زمینه تامین مواد اولیه مشکل ندارد. مشکل موجود بازار ناشی از مدیریت تقاضا و توزیع است که ما برای تنظیم بازار در کنار وزارت صنایع قرار گرفتیم و اعلام کردیم که شرکت ملی صنایع پتروشیمی کنترل عرضه کف بازار را با ارائه فهرست اعداد و ارقام عرضه  سال گذشته می تواند به دست گیرد.

Previous Next

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

گروه تولیدی 9 در دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست:

دومین روز از نمایشگاه ایران پلاست در مقایسه با سال گذشته بازدید کننده کمتری داشت. با توجه به اینکه گروه تولیدی 9 برای اولین سال در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست حضور یافته است، حضور بازدیدکنندگان به نسبت رضایت بخش بوده و استقبال خوبی از این برند صورت گرفت.

تجار خارجی بازدیدهای ویژه ای از این برند داشتند و ارتباطات خوبی با آنها برقرار شد. از جمله کشورهای متقاضی محصول، عراق و افغانستان بودند که با تعدادی از آنها انعقاد قرارداد صورت گرفت. با توجه مذاکرات انجام شده، پیش بینی استقرار دفتر فروش در خارج از کشور به خصوص در کشور عراق مهیا شد.

دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست نوید بخش اقبالی بلند و خوبی از نام تجاری 9 در صنعت پلاستیک نشان داد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

مهندس بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت، در افتتاحییه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، در ارتباط با وضعیت صنایع پتروشیمی اظهار داشت: با توجه به کمبود مواد اولیه و مشکلات ارزی، صنایع پتروشیمی با رشد قابل توجهی رو به رو است. زنگنه با اشاره به عرضه نفت در بورس افزود: سران سه قوه با عرضه نفت در بورس موافق بوده اما هیات دولت با عرضه آن موافق نیست. گفته شده  که ۲۰ درصد عرضه به صورت ریالی و ۸۰ درصد ارزی خواهد بود. وی ادامه داد: عرضه در بورس به طور آزمایشی انجام می شود و پس از ارزیابی نتایج آن، تصمیم گیری نهایی صورت میگیرد. اکنون عرضه به صورت محموله های ۴۰ هزار بشکه ای است.

وزیر نفت تصریح کرد: هیچ مشکلی در تهیه مواد اولیه پتروشیمی ها وجود ندارد و تنها برخی محصولات مانند پلی پروپیلن با کاهش تولید داخلی مواجه شده اند.

Previous Next

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

گروه تولیدی 9، در نخستین حضور خود در دوازدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، درخشید. بازدیدهای بسیاری در اولین روز نمایشگاه صورت گرفت. در نظر سنجی صورت گرفته، بیش از نیمی از بازدیدکنندگان، کیفیت بالای محصولات را برتر بودن آن نسبت به سایر محصولات  مشابه بازار ابراز کردند.